1 milyon USD verdi istifa etti

  0
  169

  Galatasaray Mustafa Denizli kitabını kapattı…

  Yönetimin Hamza Hamzaoğlu’nu 13. haftada göndererek Mustafa Denizliyi antrenör olarak getirmesi ile büyük bir tepki toplanmıştı.Denizli’de Galatasaraya ilaç olamadı kötü gidişata dur diyemedi.

  SADECE 4 GALİBİYET ALINDI
  İlk karşılaşmasına Kasımpaşa maçı ile başlayan tecrübeli teknik adam Denizli bu maçta 2-2 berabere kalmıştı.Galatasaray,23 haftayı geride bıraktığı Spor Toto Süper Lig’de Denizli ile çıktkığı maç sonuçları şu şekilde oldu,4 galibiyet,4 malubiyet,3 beraberlik mali kriz nedeni ile satılan oyuncular Galatasaray’ı zora soktu ve olanlar oldu.

  1 MİLYONU GERİ VERDİ
  Denizli İstifa etmesi durumunda kulube 1 milyon dolar aldığı başlangıç ücretini geri ödemesini gerektiren bir sözleşmeye imzasını atmıştı.Tecrübeli teknik adam istifa etmesi nedeni ile aldığı 1 milyon doları kulübe iade etti.

  4.5 MİLYON DOLARA GELMİŞTİ
  Mustafa Denizli Galatasaray’ın başıan teknik adam olarak görevlendirildiğinde KAP’a alıcağı ücret bildirilmişti açıklama şu yönde olmuştu.
  ”Profesyonel Futbol Takımımız için teknik direktörlüğe getirilen Mustafa Denizli için 2016-2017 sezonları da dahil 4.500.000 USD net ücret karşılığında anlaşmaya varılmıştır dedi.

  CEVAP VER