Bir çift mutluluk projesi!

  0
  199

  İnsan İletişim Derneği olarak 2015 Eylül ayında başlattığımız Bir Çift Mutluluk Projesine yapılan bağışlar sayesinde 3750 çocuk yeni ayakkabılarına kavuştu.

  Siz de Anadolu’daki köy okullarında okuyan dar gelirli ilkokul öğrencilerine, soğuğa dayanıklı okul ayakkabısı gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.
  Şeffaf gelir gider tablosu ve haftalık olarak güncellenen bağış listesi ile takdir toplayan kampanya Ekim 2016 itibariyle 150.000 TL’ye ulaştı. Aşağıdaki linklerden detayları inceleyebilirsiniz:

  http://www.insaninternational.org/index_tr.html#bolum4
  http://www.insaninternational.org/index_tr.html#bolum5

  Kampanyaya katılan okulları ve ayakkabılarını alan öğrencilerin resimlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

  http://www.insaninternational.org/birciftmutluluk/

  Ziyaretimiz sırasında Anadolu’nun pek çok köyünde soğuk ve kış aylarının çocukları okul yolunda nasıl zorladığını, kara lastiğin içinde ıslanmış buz gibi olmuş minik ayaklarına rağmen gülen gözleri ile bizi karşılayan çocuklarla tanışınca ne kadar doğru bir adım attığımızı bir kez daha anladık. Bu yolda samimiyetimize inanarak bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.

  Öte yandan hedeflediğimiz 10.000 çocuk için yolu yarılamadık bile. “Desteğim doğru ellere ulaşıyor mu?” sorusuna ise, kara kışta, süregelen bin bir aksiliğe rağmen yollara düştüğümüz sürecin ardından, net cevabımız: “kesinlikle evet” 

  Daha çok çocuğa ulaşmak ve minik ayakları ısıtmak için aşağıdaki linkten bağışta bulunabilirsiniz:

  https://insaninternational.org/birciftmutluluk/destekol.html
   

  CEVAP VER