Borcunu ödemeyince arkadaşı tarafından vuruldu

  0
  197

  BORCUNU ÖDEMEDİ, ARKADAŞI TARAFINDAN VURULDU!

  Samsun’da yaşamakta olan Emin Karagüzel, kendisine 25 bin lira borcu olan ve borcunu ödemeyen arkadaşı Mehmet Yücel’i kahvaltı masasında ruhsatsız tabancasıyla bacaklarından vurdu. Karagüzel, arkadaşını yaraladıktan sonra polisi arayarak teslim oldu. 

  Olay, Samsun İlkadım mahallesinde ikamet eden Emin Karagüzel’in kendisine 25 bin lira borcu olan emlakçı arkadaşı Mehmet Yücel’i arayıp kahvaltıya çağırmasıyla başladı. 

  Mehmet Yücel arkadaşının davetini kabul ederek Karagüzel’in evine gitti. Kahvaltı masasında Emin Karagüzel,arkadaşından borcunu iade etmesini isteyince iki arkadaş arasında tartışma başladı. 

  Tartışma büyüyerek kavga halini aldı. Emin Karagüzel ruhsatsız tabancasını çıkarıp arkadaşı Yücel’i her iki bacağından da yaraladı. 

  Sonrasında Emin Karagüzel polisi arayarak olayı anlattı. Olay yerine ambulans ve polis ekibi intikal etti. Aşırı kan kaybeden Mehmet Yücel’e olay yerinde müdahale edildi ve Samsun Eğitim ve Araştırma hastanesi aciline götürüldü. Olay yerine giden polisler ise evinde bulunan Emin Karagüzel’i gözaltına aldı. 

  Hastaneye kaldırılan Mehmet Yücel’den, hastane polisi tarafından olay hakkında 
  ifade alındı. İfadesinde Karagüzel’in kendisine silah çekmediğini iddia etti. Emin Karagüzel ise ifadesinde olayı itiraf etti. Arkadaşının kendisine borcu olduğunu, ödemek istemediğini anladığı için Yücel’i yaraladığını söyledi. 

  Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen sorgu ardından Emin Karagüzel savcılığa sevk edildi. Çıkarıldığı mahkeme kararı ile Karagüzel tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

  CEVAP VER