Burcu Kara takipçilerine öfkeli

  0
  169

  BURCU KARA’YA İSYAN ETTİREN SORU
  Takipçileri Burcu Kara’yı ‘Ayrıldınız mı?’ sorusuyla sinirlendirdi. 
  19 Şubatta yönetmen sevgilisi Fırat Parlak ile Belçika’da dünya evine giren Kara, kısa süreli tatilin ardından Türkiye’ye döndü. 
  Geldikten sonra Omurilik Felçlileri Derneği’nde bulunan ünlü oyuncu çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa takipçilerinden “Takriben ne zaman eşinden ayrılacaksın? söyle de bilelim. Saklama bunu… 3 ay? 4 ay?” tarzında yorum yapan takipçi Burcu Kara’yı çileden çıkardı. 

  BURCU KARA’NIN TEPKİSİ İSE BU ŞEKİLDE OLDU:
  “Hem beni sadece bir ünlüyüm diye takip edip, hem beni tanımayıp, üstelik böyle amacı olan bir paylaşımın altına iyi niyetten, sevgiden, saygıdan, vicdandan nasibini almamış bir mesaj paylaşabiliyorsanız benim sayfamda, herkesin gözü önünde… Benim de bunu takipçilerimle paylaşmamda bir sakınca yoktur herhalde güzel gönüllü insan…”  “Son paylaşımıma bir bakın. Bir de altına yazılan bu yoruma bakın. Asla tahammülüm yok artık bu kadar kötü niyetli yaratılanlara. Konuşmak bu kadar kolay olmamalı başkaları hakkında. Böyleleri nasıl bir ailede doğmuş, nasıl evlilikler görmüş bilmiyorum ama bir kadın olması, hemcinsim olması, bir anne adayı ya da anne olarak bu ülkeye insan yetiştirme olasılığının olmasından bile utanç ve üzüntü duyuyorum. İyilerin ve iyi niyetlilerin elinde olmalı bu dünya. Allah böylelerinin kalbine ve aklına zenginlik versin. Yazık!”

  image1.JPG

  CEVAP VER