Gökhan Gönül seneye Beşiktaş'ta işte yıllık ücreti

  0
  139

  Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan’ı Yıldırım’ın “İsteyen istediğini alabilir, biz de aldık. Tümer Metin, Beşiktaş’ın kaptanı olduğunu biliyoruz. Artık bize geldi” konuşmalarının anlamı belli… kulüple olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’la prensipte anlaştığı öğrenildi. Fenerbahçe’den 1 milyon 750 bin Euro garanti para alan ve maç başı ücretlerle yıllık kazancı 2 milyon Euro’yu geçen milli sağ beke, Beşiktaş’ın 2+1 yıllık olmak üzere 3 yıllık sözleşme teklif ettiği belirtildi. Bonservis bedeli ödemeyecek olan siyah-beyazlılara, Gökhan’ın iki yıl boyunca maliyetinin toplamda 2 milyon euro olması göz önünde bulunduruluyor. İki tarafın ligin bitimiyle birlikte anlaşmayı resmiyete dökmesi bekleniyor.

  ACELEYE GEREK YOK

  Gökhan Gönül ve Mehmet’in Fener ile anlaşması ile alakalı haberlere karşılık olarak Fenerbahçe, masaya oturmak için acele etmiyor Fenerbahçe, sezon sonu sezon sonunda sözleşme süresi biticek olan futbolcular Mehmet Topal ve Caner Erkin için henüz adım atmadı… Başkan Aziz Yıldırım, “Profesyonelce hareket edilebilir, herkes istediği yerde oynayabilir” derken, Trabzonspor mücadelesi sonrası oyuncularla masaya oturabilecekleri vurgusunu yaptı. Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın Beşiktaş, Caner Erkin’in ise Inter ile anlaştığı haberleri ayyuka çıkarken üç futbolcu sessizliğini koruyor.

   Gökhan Gönül için bomba Beşiktaş iddiası!
  İşte üç milli futbolcunun son durumları:

  CANER ERKİN: Durumu en karışık isim. Kadro dışı kararı hakkında son sözü Vitor Pereira söyleyecek. Portekizli teknik adamın, Caner’in özür dilemesinden dolayı memnun olduğu ve bu açıklamanın kararında etkili olacağı ifade ediliyor. Pereira, Caner hakkında olumlu görüş bildirirse yönetim katında Caner için af gündeme gelebilir. Öte yandan Caner affedilmek için bütün imkanlarıyla çalışmalarına devam ediyor.

  GÖKHAN GÖNÜL: Her zaman dokuz yıldır forma giydiği Fenerbahçe’de futbolu bırakmak istediğini vurguladı. Ancak şampiyonluk yakalanamadığı takdirde kulübün nasıl bir üsluba bürüneceği tahminlerin oldukça uzağında bundan ötürü gelen teklifleri hazırda bulunduruyor. Menajeri, Beşiktaş’ın yanı sıra İspanya ve İngiltere ekipleri ile dirsek temasında.

  MEHMET TOPAL: Kariyerine Fenerbahçe’de devam etmek istiyor. İspanya ve İngiltere takımlarının yakın takibinde ancak Mehmet Topal’ın Fenerbahçe’de devam edip etmeye

  CEVAP VER