Küçük kıza büyük istismar

  0
  169

  KÜÇÜK KIZA YAPILAN BÜYÜK İSTİSMAR!

  Istanbul’da meydana gelen olay adeta tüyler ürpertti. 18 yaşındaki İbo İ. isimli gencin akrabaları 15 yaşındaki Zeyno K.’yi kaçırarak zorla gergeğe sokulmak istedi. Daha fazla dayanamayan Zeyno, bulunduğu binanın 3.katından atlayarak ölmek istedi. Vücudunda neredeyse kırılmadık kemiği kalmayan genç kız mucize eseri hayatta kaldı.

  Sabah gazetesi yazarı Dilek Yaman’ın haberine göre Zeyno’nun trajik hikayesi şöyle gelişti: Kendisiyle zorla evlenmek isteyen genci reddeden Zeyno, zamanla İbo İ. tarafından takıntı haline gelmişti. Durumu ailesi ile paylaşan İbo İ. akrabaları ile plan yaptı. Aile çocuk yaştaki Zeyno için seferber oldu. Zeyno K.’nin yakın bir arkadaşıyla işbirliği yapan aile, Zeyno ile buluşması için arkadaşını ikna etti. Buluşma yerine giden Zeyno K. arkadaşı yerine İbo İ.’nin halası ve akrabasıyla karşılaştı. Zorla bir araca bindirilen Zeyno K. önce Sefaköy’de günlük kiralanmış olan bir eve ardından Kağıthane’deki farklı bir adrese götürüldü. Bu esnada kızını arayan babası polise başvurarak onlardan yardım istedi.

  KIRILMADIK KEMİĞİ KALMADI

  Ailesi perişan halde Zeyno’yu ararken o bir odaya kapatılmış çaresizlikle kurtarılmak istiyordu. Gerdeğe girmesi için İbo İ.’nin akrabaları tarafından ikna edilemeyen küçük kız tartaklandı. Sonrasında başbaşa bırakıldıklarında ise Zeyno K. İbo İ.’ye ona dokunmaması için ne kadar yalvarsada başaramayacağını anlayınca çareyi ölerek kurtulmakta aradı. Küçük kız kendini 3. kattan boşluğa bıraktı. Ağır yaralanan Zeyno, Şişli Etfal Hastane’sine kaldırıldı. Kırılmadık kemiği kalmayan Zeyno, mucize eseri nefes almaya devam ediyor.

  'Dehşetten kurtulmak için 3’üncü kattan atladım'

  ŞİMDİ KARAR YARGIDA

  Hastane polisi tarafından olay su yüzüne çıkarıldı. Savcılığa sevk edilen olayda soruşturulma başlatıldı. Acılı baba İbo İ. ve akrabalarından şikayetçi oldu. “Hürriyet-i tahdit”, “çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçuna teşebbüs ve bu suça yardım etmek”, “kasten yaralama” gibi suçlarından dava açıldı. İbo İ.’nin aile ve akrabalarından 11 şüpheli şahıs, ağır ceza mahkemesinde yargılanacak.

  CEVAP VER