Rıza Çalımbay KasımpaşaSK, Fenerbahçe

  0
  165

  Spor Toto Süper Lig’in bu haftasında bugün saat 20:00’da Şükrü Saraçoğlunda oynanılcak Fenerbahçe,KasımpaşaSK maçı öncesi nefesler tutuldu.Kasımpaşa teknik adamı Rıza Çalımbay Fenerbhçe maçından çok umutlu olduklarını belirtti.

  PUAN ALMADAN DÖNMİCEZ
  ”Fenerbahçe’nin ne kadar güçlü bir takım olduğunu herkes gayet iyi biliyor fakat bizde kötü bir takım değiliz. Fenerbahçe sahasında çok iyi oynayan bir takım taraftarıyla veya başka bir güçle fakat biz Saraçoğlundan öyle yada böyle puan ve puanlarla dönmek istiyoruz bunun için de nere gerekiyorsa takımım gereğini yapacaktır hiç bir şüphem yok sonuna kadar onlara güveniyorum” dedi.

  HAZIRLIKLAR TAMAM İSTİKAMET SARAÇOĞLU
  Fenerbahçe maçı için çok iyi hazırlandıklarını belirten KasımpaşaSK,Rıza Çalımbay tecrübesi ile bugün maçın kazanan tarafı olmak istiyor. 
  KasımpaşaSK’nın ilk 10 dakika basına açık idmanının izlenmesi dahi ne kadar özverili,disipli bir çalışma yürüttüklerinin ispatı olsa gerek Kasımpaşa Sk,Fenerbahçe KasımpaşaSK maçını kazanarak Fenerbahçe’nin evindeki serisine de Rıza Çalımbay ile dur demeyi planlıyor.

  CEVAP VER