Şahan Gökbakar'dan gençlere tavsiyeler

  0
  166

  ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN GENÇLERE DESTEK
  Çok sevilen ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın gençlere teşvik edici yaklaşımı bir çok takipçisinin ilgisini çekti. Gençlerin önünü açacağına söz verdi. 
  Bugünlere kadar kendi emeği ile geldiğini, çabaladığını, kapı kapı gezdiğini ve asla pes etmediğini söyleyen Gökbahar genç yeteneklere boş durmakla başarı elde edilemeyeceğini, yeteneklerini kullanmalarını ve bir an önce harekete geçmeleri gerektiğini söyledi. 

  İNSTAGRAM HESABINDAN İSE BU NOTU PAYLAŞTI:
  “Değerli kardeşlerim, malum hepinizin içinde bir komedyen, bir yazar, bir senarist, bir filmci, bir oyuncu yatıyor.. Nedense aralarınızdan birileri bu işi kariyer olarak görüyor ve yapmak bile istiyor. Buradan açık cağrı!!! Bir fikriniz hikayeniz senaryonuz var ise kısa bir halini çekin bize yollayın… Zamanında bu kardeşiniz de elinde yaptıklarından usb cd disk ne varsa kapı kapı yapımcı yapımcı gezdi de bu zamanlara kadar geldi.. Hiçbir başarı tesadüf değildir.Bir şey yapmayarak oturduğu yerden millete sallayandan bir şey olmaz. Hareket berekettir.. Kalkın o bilgisayar başından, alın elinize kamerayı bir seyler çekin. Yada o bilgisayar başında oturup boş boş şeylere yorum yazacağınıza senaryo yazın.. Fikir üretin! Ülkemizde maalesef tüm millet sporda ve sanatta uzman ama ne yazıki başarılı olan vatandaş sayısı çok düşük. Demek ki öyle kenardan konuşarak olmuyor. Haydiii, haydiiii bir enerji. Yılmadan bir şeyler üretin… Destek vermezsem ne olayım…”

  bitekhaber
  bitek

  CEVAP VER