Seyircisiz maça bilet basılacak!

  0
  143

  Maddi açıdan zor bir dönemden geçen Eskişehirspor’un, 4 maçlık cezası sebebiyle taraftarlarınca desteklenemediği için bu yola başvurduğu belirtildi. Takım yönetiminin taraftarlardan gelen bu isteği geri çevirmediği ifade edilen haberde, pazartesi günü satışa çıkacak biletlerin 20 lira karşılığında satılacağı kaydedildi.
   

  BİLETLER 20 LİRADAN SATILACAK
   

  Sakarya gazetesinde yer alan habere göre, Üresin’i arayan Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Ekrem Birsen, çalışmayı başlatacaklarını söyledi. Birsen, “Gidilemeyen maça hatıra bilet kartpostalı basacağız. 20 liradan satabiliriz” dedi.

  Üresin’in, sosyal medya hesabından şu görüşlere yer verdiği belirtildi:

  “Ayhan Taşkınlar ve Ekrem Birsen beni aradılar. Dile getirdiğimiz konu üzerine Ekrem Bey, pazartesi akşamı televizyonda canlı yayına katılıp bu kampanyayı başlatacak. ‘Seyircisiz maç, hatıra biletidir’ yazılı kartpostallar, bilet gişelerinde 20 lira fiyatla satılacak. İl dışından ve hatta yurt dışından katılmak isteyen renkdaşlarımız var, onlar içinde bir hesap numarası verilecek ve hatıra kartları (en azından tarafımca) muhafaza edilerek, şehrimize geldiklerinde kendilerine verilecek. Bu bir ilk bildiğimiz üzere. Ve biz ilklerin takımıyız. Bu zor dönemde, bu kadro ile şampiyonluğu kaçırmamamız gerekiyor. Bunun içinde elbette para lazım. Ne kadar olursa olsun, destek vereceğiz. İlimizdeki Esnafı, tüccarı, hancısı, hamamcısı ve siyasi parti örgütlerinden, köy derneklerine kadar her ESES’liyi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz. Başka Eskişehir yok, Eskişehirspor’dan başka sevdamız yok.”

  CEVAP VER