Birlikte uyuşturucu içtiği arkadaşını yerde sürükledi

0
160

BİRLİKTE BONZAİ İÇTİĞİ ARKADAŞININ CESEDİNİ YOLA ATTI

İstanbul’da yaşamakta olan 37 yaşındaki Murat Öter, bonzai içtikten sonra hayatını kaybetti. Arkadaşı tarafından evden sürüklenerek cesedi yola atıldı. Saniyesi saniyesine kaydeden güvenlik kamerası şaşırtan olayı gözler önüne serdi.

Sabah saatlerinde bilgisi gelen ihbara göre Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesi Selgeçti Sokak’ta bir kişinin cesedinin bulunduğu bildirildi. Olay yerine intikal eden Beyoğlu İlçe Asayiş Büro ekipleri, bulunan cesedin 37 yaşındaki Murat Öter’e ait olduğunu tespit etti.

GÜVENLİK KAMERASI ZANLIYI ELE VERDİ!

Bedeninde kesik veya silahlı bir yara izi bulunmayan Murat Öter’in cesedi, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Beyoğlu İlçe ekipleri tarafından incelemeye alınan olayda ilginç görüntüler ortaya çıktı. Olay mahalinde bulunan güvenlik kameralarında polis, ölü bulunan Öter’in cesedinin taşındığını gördü. Sabah sularında Öter’in cesedinin sürüklenerek bir binadan çıkarılması dikkat çekti. Şüpheli, ellerini cesedin koltuk altında olacak şekilde omuzlarından sürükleyerek ilerlediğini görüntüledi.

GERÇEK GÜN YÜZÜNE ÇIKTI!

Yapılan araştırmalar sonucu şüpheli şahsın Murat Öter’in arkadaşı Tahir A. olduğu ortaya çıktı. Beyoğlu Asayiş Büro ekipleri tarafından gözaltına alınan Tahir A. Beyoğlu Emniyeti’ne getirildi. Alınan ifade de  Tahir A. “Akşam Murat’la Taksim’de karşılaştık. Sonra birlikte Tarlabaşı’nda bonzai alıp eve gittik. Bonzai içtik. Sabah kalktığımda Murat hareketsizdi. Ölmüştü. Ne yapacağımı şaşırdım kardeşim Eren’i çağırdım. Kardeşimle cesedi kapının önüne kadar taşıdık. Sonra ben tek başıma cesedi kaldırıma götürüp bıraktım. Cesedi yola çıkartıp kaldırıma attım. Poliste bir çok suç kaydım var. O yüzden korktum polisi arayamadım” şeklinde konuştu. Olayla ilgili olduğu belirlenen Eren A.’da gözaltına alındı. Olay yargı sürecinde sevk edildi.
 

TEILEN
Önceki İçerikAsena Erkin iflas etti
Sonraki İçerikMahkum firar etti

CEVAP VER