Erdoğan:Terör dize getirilecektir

0
224

Ankara’nın Kızılay ilçesinde gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin bir açıklama yaptı,saldırıyı kınadı ve Türk milletinin ve devletinin terörü dize getiriceğinden bahsetti.İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları.

GÜVENLİK GÜÇLERİ DOĞUDA KAZANDIKÇA…
Türkiye bölgede yaşanan istikrarsızlık sorunları neticesinde son birkaç yıldır terörün hedefi olmaktadır.Terör örgütleri ve onları adeta ellerinde oyuncak gibi oynatanlar doğuda güvenlik güçleri ile girdikleri mücadeleyi hergün kaybettikçe en ahlaksız,en vicdansız, yollara başvurarak masum insanlarımızı vatandaşlarımızı hedef alıyorlar.

Ülkemizin bütünlüğüne,halkımızın birlik ve beraberliğine kasteden bu saldırılar,terörle mücadelede azmimizi asla azaltmamakla beraber kararlılığımızı daha da fazla arttırmaktadır.

Aziz milletimiz,gerçekleştirilen hain saldırılar karşısında,her zamankinden çok daha fazla bir birine kenetlenmekte teröre teröriste dış güçlere karşı durarak birlik ve bütünlüğümüzü perçinlemektedir.

DEVLETİMİZ MEŞRU MÜDAFAA HAKKINI KORUYACAK
Devletimiz her türlü terör saldırısı ve tehtidleri karşısında dik durmuştur ve meşru müdafaa hakkını sonuna kadar kullanmaktan asla vazgeçmeyecektir.

Askerimizle,polisimizle,koruyucumuzla tüm güvenlik güçlerimiz  hayatlarını yok sayarak devletimiz,vatanımız,milletimiz için terör örgütleri ile sonuna kadar mücadeleyi yürütecektir.

 

CEVAP VER