Trabzonspor yönetiminde olağanüstü toplantı !

0
219

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında sahasında ezeli rakibi Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup olan Trabzonspor’da, Ligin ilk yarısında hesapları tutmadı. 16 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik ve 8 yenilgi alarak 18 puanla 13. sırada tamamlayarak üzüntü yaşatan Trabzonspor, hedeflerinin uzağında kaldı. Başkan Muharrem Usta ve yönetim kurulu, kaybedilen Fenerbahçe maçının ardından Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda uzun süren bir toplantı yaptı.
 

TEKNİK DİREKTÖR ERSUN YANAL TARTIŞILDI

Trabzonspor yönetimi yeniden ayaklanmaya başladığı yeni sezonda takımın yeni hocası Teknik Direktör Ersun Yanal’ın durumuyla birlikte pozitif ve negatiflerini tartıştı. İçinde oldukları  süreci göz önüne alan bordo-mavili yönetim teknik ekiple ilgili bir neticeye varmazken, Başkan Muharrem Usta’nın Teknik Direktör Ersun Yanal ile bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacağı , öğrenildi.

GELİR İKİNCİ PLANDA

 Trabzonspor yönetimi, bütçeyi ikinci plana itmiş durumda. Takımın içinde bulunduğu zorlu ve sıkıntılı süreçten bir an önce çıkarmanın hesaplarını yapan yönetim kurulu,  takımın ihtiyacı olan kaliteli isimleri kadroya almayı istiyor.

CEVAP VER