İşte 2016-2017 olası transferler

0
259

Fenerbahçe’de sezon sonu sözleşmeleri biten Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e sürpriz bir teklif geldi.Yeni sezon transferleri

Fenerbahçe’de oynadıkları oyun ile europe ekiplerinin de radarında olan bu oyuncular için yönetim sezon sonu Mayıs ayı içerisinde karar kılıcak ilk hamle yurt dışından değil, yurt içinden geldi.

OSMANLISPOR’DAN 3’LÜ ATAK
Fanatik’in haberine göre; Süper Lig’de geçen hafta Ülker Stadı’nda Kanarya’dan 1 puan almayı başaran Osmanlıspor’un şampiyonluğa oynayan rakibinin 3 yıldız oyuncusunu da almak için girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı.

Başkent ekibinin İstanbul’daki maçı tribünden izleyen yöneticilerinin Mehmet, Gökhan ve Caner’i renklerine katabilmek için menajerleriyle temasa geçtiği öğrenildi.

TEKLİF 5’ER MİLYON TL
Mehmet Topal’ın F.Bahçe’de yıllık garanti ücreti 2 milyon 50 bin euro. Maç başına da 10 bin euro alıyor. Gökhan Gönül sarı-lacivertlilerde bu sezon 1 milyon 710 bin Euro garanti ücret ve maksimum 765 bin euro maç başı karşılığında oynuyor. Caner Erkin de yıllık 1.7 milyon euro garanti ücret ve Gökhan gibi yıllık 765 bin euroyu geçmeyecek şekilde maç başı ücret alıyor.Yeni sezon transferleri.2016-2017 sezonu transferleri.

Caner’e Fenerbahçe’deki yıllık kazancının TL karşılığı olan 5 milyon lira vermeyi gözden çıkaran Osmanlıspor yönetiminin Mehmet Topal ve Gökhan Gönül’ü de aynı rakamı teklif ettiği, pazarlıklar sonrasında rakamın biraz daha yukarı çekilebileceği ifade edildi.Avrupa transferleri yakından takip ediliyor.

CEVAP VER