Ünlülerin büyük problemi

0
236

ÜNLÜ OYUNCULARIN ORTAK PROBLEMİ
Ünlü oyunları bugünlere getiren menajerleri ile karşı karşıya geldiler. En son bu sorunu yaşayan Elçin Sangu oldu. Başka bir ajans ile anlaşma yapan Sangu’nun eski menajeri “onu ben meşhur ettim” diyerek Sangu’ya dava açtı. 
KIVANÇ TATLITUĞ:
Best Model yarışması ile tanınan Tatlıtuğ’un menajeri Erkan Özarman da Kıvanç Tatlıtuğ’a dava açmıştı. Ünlü oyucu ‘babam gibi’ dediği Erkan Özarmanla yollarını ayırmak istemesinin üzerine menajeri soluğu mahkemede almıştı. Yakın dostların hatırları üzerine davayı geri çekmişti. 
YAĞMUR TANRISEVSİN:
Yağmur Tanrısevsin, kendisini şöhret eden menajeri Tümay Özokur ile yollarını ayırdı. Sebebi ise menajerinin, “evde hizmet mi bekliyor? Yemeğini yapıp uyutmak gibi bi görevim yok. Ben kimsenin asistanı değilim” diyerek konuyu mahkemeye götürdü. 
SERENAY SARIKAYA:
Serenay Sarıkaya, ilk çalıştığı şirketi Antalyadaki Esline’nin sahibi eski manken olan Esra Keskinol ile yollarını ayırmıştı. Serenay Sarıkaya’nın tanınmasında çok büyük etken olan Esra Keskinol, Serenay Sarıkaya’nın ajansı reddederek dizi ve reklam tekliflerini kabul etmesinin ardından 3 bin 500 TL’lik dava açmıştı. 
 

CEVAP VER