Tumblr Üzerinden Para Kazanmak

Tumblr sosyal blog sitesi oalrak hizmet vermektedir ve ülkemizde son dönemlerde popülaritesini artırmıştır. Tumblr sitesi üzerinden genelde Gif paylaşımlar yapıldığı için aslında eğlenceli bir sosyal platform olduğunu söyleyebiliriz.

Tumblr’dan nasıl para kazanılır? Tumblr sitesinin de kendine özgü fenomenleri bulunmaktadır. Bu fenomenler sosyal backlink satışı yaparak internet üzerinden kazanç sağlamaktadır.

Sosyal blog olarak hizmet veren Tumblr, ülkemizde son dönemde popüler oldu. Bir şekilde fenomen olan Tumblr bloglar genelde sosyal backlink satışı yaparak para kazanıyor. Site üzerinde GİF paylaşımlar yapıldığı için aslında çok eğlenceli bir platform olduğu söylenebilir.

Reblog özelliği ile başka blogları kopya çekerek takipçi toplanabiliyor ve bu sayede kolay para kazanma fırsatı sunuyor. Fazla uğraşmak istemeyen, hatta kopya içerik ile internetten para kazanmak isteyenler için Tumblr biçilmiş kaftan. Tumblr sitesinde popüler olduktan sonra yapmanız gereken sosyal backlink kavramını öğrenmek ve forumlardan potansiyel müşteriler bulmak.